Climar – klimatyzacje, wentylacje – montaż i serwis

Klimatyzacja

   Klimatyzacja jest to uzdatnianie powietrza mające na celu utrzymanie należytej jego czystości, temperatury i wilgotności w pomieszczeniach zamkniętych. Klimatyzacja poprawia mikroklimat w pomieszczeniu odgrywa zatem kluczową rolę w zapewnieniu dobrego samopoczucia w miejscu pracy czy wypoczynku. Komfort klimatyzacji staje się coraz częściej standardem nie tylko w sklepach czy biurach, ale także w naszych domach. Współcześnie stosowane urządzenia pozwalają na obniżenie temperatury w pomieszczeniu latem lub dogrzanie go w okresie chłodniejszym i jednocześnie przyczyniają się do poprawy warunków higienicznych.

   Wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie wyposażenie techniczne gwarantuje naszym klientom właściwą jakość usług przy konkurencyjnych cenach.

W ramach świadczonych usług oferujemy:

  • projektowanie układów klimatyzacyjnych, dobór techniczny urządzeń klimatyzacji pod kątem wymagań specyficznych dla konkretnego użytkownika
  • montaż i rozruch urządzeń
  • modernizację urządzeń aktualnie użytkowanych wraz z wymianą czynnika chłodniczego na ekologiczny
  • bieżące naprawy, konserwacje i remonty
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych urządzeń

Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne pojedynczych pomieszczeń jak również całych obiektów biurowych czy handlowych. Nasze instalacje oparte są na urządzeniach odpowiednio dobranych do potrzeb użytkownika, mogą to być pojedyncze klimatyzatory typu split stosowane dla jednego pomieszczenia, jak również rozbudowane systemy multisplit i VRF dla obiektów o dużej ilości pomieszczeń klimatyzowanych. System split jest najbardziej popularnym i najtańszym rozwiązaniem dla pojedynczych pomieszczeń. Wszystkie urządzenia oprócz chłodzenia mogą pracować także w trybie grzania (pompa ciepła). W skład kompletu wchodzi jednostka zewnętrzna i wewnętrzna oraz sterownik (pilot).

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z nami. Aby dobrać odpowiednie urządzenia do Państwa potrzeb oraz dokonać wstępnej wyceny sprzętu i montażu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.